В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек до бібліотеки #ЛьвівськоїЗОШ74 завітали учні 2-А класу з вчителем П‘ятничук Н.С. Бібліотекарі Фліщак О.М. і Собенко Л. М. ознайомили дітей із правилами користування книгами та навчали дбайливого поводження з ними,говорили про матеріальну та духовну цінність книг. Учні були активні, уважні і дуже допитливі!)

————————————————————————————————————————————

13.10.21р учителем української літератури Гладій Г.М. та шкільними бібліотекарями: Фліщак О.М. та Собенко Л.М. #ЛьвівськоїЗОШ74 було

проведено урок з учнями 7-В кл. «Слово про Великого Каменяра". Не виходячи зі школи, діти побували у домі, де жив І. Франко (3D- тур), виконали тест на платформі "На Урок", дізналися багато цікавого про творчість видатного діяча.