26.01.2022року було проведено педраду.

Порядок денний:

1. Інклюзивне навчання - рівний доступ до якісної освіти.

2. Соціалізація учнів в сучасному освітньому просторі як важливого фактора формування соціально активної особистості.

3. Про управління адаптацією учнів 1-их класів до умов навчання в школі І ступеня.

4. Про моніторинг навчальних досягнень учнів 5-10 класів за І семестр.

5. Різне.

Також було обговорено часові норми проведення уроків у ZOOM, обсяг домашніх завдань під час дистанційного навчання, критерії навчальних досягнень учнів, затвердження плану підвищення кваліфікації педагогів на 2022 рік.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Співпраця батьків і вчителів – спільна турбота про дітей.

21.01.22р. у #Ліцей74_імені_Марійки_Підгірянки  проведені класними керівниками та класоводами батьківські збори онлайн,  на яких були обговорені такі питання:

1. Правила поведінки здобувачів освіти відповідно до Положення про комісію з питань надзвичайних ситуацій від 04.01.22р.

2. Дотримання карантинних обмежень у зв'язку зі стрімким поширенням захворювання на COVID-19 серед  дітей.