Інструкції з Охорони праці при:

⇒проведенні масових заходів: Інструкція

⇒проведенні  екскурсій: Інструкція

⇒ проведенні екскурсій і туристичних походів з пожежної безпеки до лісу:Інструкція

⇒перевезенні організованих груп дітей автомобільним і залізничним транспортом: Інструкція

⇒під час занять спортивними іграми: Інструкція

⇒під час проведення навчальних занять в спортивному залі та на спортивних майданчиках: Інструкція

⇒правила поведінки дітей на воді: Інструкція

⇒безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу під час канікул: Інструкція (осінні канікули).

Інструкція(зимові канікули). Інструкція(весняні канікули). Інструкція(літні канікули).

з безпеки життєдіяльності учнів під час тривалих святкових днів (Великдень, травневі та інші свята):Інструкція

з безпеки життєдіяльності учнів у приміщенні та на території навчального закладу під час навчально-виховного процесу:Інструкція.

⇒ проведенні первинного інструктажу з безпеки життєдіяльності учнів у навчальних кабінетах та класних кімнатах:Інструкція.

⇒проведенні з охорони праці на робочому місці для вчителів та працівників школи:Інструкція.